KONST / Litografier / Färglitografi 12178552
nr 1217 8552
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 15/175. Löst blad, bladets mått: 47x63 cm
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 november 2018
kl 20:39:37
18/11 21:31:01
600 kr
19/11 20:34:37
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell